usiud acfe turkiye

Davetlisiniz: Siber Saldırı Savaş Oyunu (2 saat CPE) - 13.01.2021

21 Ocak’ta, ACFE ve Avrupa’da alanında önde gelen hukuk firmalarından Mishcon de Reya LLP tarafından çevrimiçi olarak düzenlenecek olan Siber Saldırı Savaş Oyununa davetlisiniz!

Yerinizi ayırtmak için: https://live.remo.co/e/cyber-crisis-war-gaming

Suistimalcilerin siber saldırısına uğramak günlük hayatımızın bir parçası haline geldi. Haberlerde bu gibi saldırılara artık çok daha sıklıkla rastlıyor; şirket ve kurumların milyarlarca dolar zarara uğratıldıklarına şahit oluyoruz.

Saldırı gerçekleştikten sonra, mağdur kişi, şirket ya da kurumun 24 ila 48 saat arasında vereceği tepki, kaybedilen fonların, verinin ve diğer varlıkların geri kazanılmasında hayati önem taşıyor. Bu aynı zamanda itibar riskinin yönetilmesi ve faaliyet gösterilen ülke/bölgeye göre farklılaşabilecek diğer risklerin yönetilmesinde de son derece kritik.

Bu savaş oyunu seminerinde kendinizi, simüle edilmiş bir siber suistimal vakasının ortasında sanal bir ekibin parçası olarak bulacaksınız. Saldırının ilk belirtilerinin ortaya çıkmasından başlayarak, başarılı bir çözüm bulununcaya kadar karar alma mekanizmasının bir parçası olarak rol alacaksınız. Seminer boyunca ACFE ve hukuk firması Mishcon de Reya LLP’nin bu alanda uzmanlaşmış profesyonel ekibinden öğrenme ve kendi katkılarınızı yapma fırsatı yakalayacaksınız.

Katılımcı sayısının sınırlı olacağı bu seminerde yerinizi ayırtmak için acele edin!
Diğer Haberler

USİUD Hakkında

USIUD tamamen Türk mevzuatına göre kurulmuş ve tescil edilmiş bir dernektir. Bununla birlikte merkezi Amerika Birleşik Devletlerinin Texas eyaletinde bulunan ACFE (Association of Certified Fraud Examiners) adlı organizasyonun temsilcisi konumundadır.

İletişim Bilgileri

Atayol Plaza Kayışdağı Caddesi, No:45 Kat:5, 34750 Ataşehir - İstanbul - Türkiye

Telefon : +90 850 532 9064 | Faks : +90 216 706 0126